Harikabet Kaç Oldu?

Harikabet kaç oldu sorusu üyeler tarafından sık sık sorulmakta olan bir sorudur. Bu sorunun anlamı sitenin sonundaki uzantının kaç olduğu sorusudur. Site sürekli olarak link değiştirmekte ve yoluna bu şekilde devam etmektedir. Harikabet Avrupa üzerinde en çok güvenilen ve üyesi bulunan sitelerden birisi olmasına rağmen ülkemizde yasal zemin yüzünden lisans alamamıştır. Bu sebeple ülkemizde kaçak yollarla hizmet vermektedir.  Site sürekli olarak link değiştirmektedir. Değiştirmiş oldukları linki site anında üyelerine duyurur ve oyunlara kalındığı yerden devam eder.

Betgaranti

Harikabet Kaç Oldu?

Site güvenilir olarak hizmet vermek adına uzantısını sürekli olarak değiştirmektedir. Bu sebeple de site içerisinde yıllardan beridir bulunmakta olan üyeler Harikabet kaç oldu sorusunu sormaktadır. Bu soru sürekli olarak belirli zaman aralıklarında yenilenmektedir. Sitenin yeni adresini öğrenmek oldukça kolaydır. Site resmi olarak kullanmakta olduğu sosyal medya hesapları üzerinde site linkini anında üyelerine paylaşmaktadır. Bunun yanı sıra güvenilir olarak bilinmekte olan forumlar direkt olarak sitenin linkini bulundurmakta ve üyelerin hızlı bir şekilde giriş yapmasını sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra site üyelik esnasında vermiş olduğunuz telefon numarası ve email üzerinden direkt olarak yeni linki gönderir.

Harikabet Sosyal Medya Hesapları

Harikabet sosyal medya hesapları üzerinden günlük güncel linkini paylaştığı gibi aynı zamanda birçok kampanyada bulundurmaktadır.  Harikabet kaç oldu sorusuna en güncel ve en hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarından ulaşmanız mümkündür. Burada en önemli olan nokta sitenin resmi olarak kullanmakta olduğu sosyal medya hesaplarını bulunmasıdır. Site adresi içerisinde direkt olarak yönlendirme yaparak sosyal medya hesaplarını ulaşabilirsiniz. Gerek Twitter gerek Instagram direkt Facebook adresleri sitenin içerisinde güncel olarak bulunmaktadır. Kimi zaman site sosyal medya hesaplarında değiştirebilir. Bu sebeple buralarda paylaşılan duyurulara önemle dikkat etmek gerekir. Site adres değişikliği yapmasıyla birlikte şimdiye kadar en ufak bir sorun yaşamamıştır. Adres değişikliği sitenin güvenliği için yapılsa da aynı zamanda oyuncuların da güvenliği bu noktada sağlanmaktadır. Uzun süre adres değişikliği yapmamış olan siteler büyük sorun yaşamıştır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir